Nasza filozofia

Nasza marka powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i dzielenia się tym z innymi. Nie stawiamy na masową produkcję, lecz na krótkie autorskie kolekcję. Tworzymy niezwykle kobiece projekty, w których niezależnie od zmieniających się trendów zawsze będziesz się czuła modnie i komfortowo.

Kładziemy duży nacisk

na naturalne tkaniny o najwyższej jakości, praktyczne kroje i porządne wykończenie. Większość naszych tkanin posiada certyfikat jakości EkoTex100- to wiodący w świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.

Na każdym etapie produkcji

 dbamy o ograniczenie odpadów i surowców szkodliwych dla środowiska, wykorzystujemy kartonowe opakowania i biodegradowalne foliopaki.

Koncepcja Slow fashion

idealnie odzwierciedla nasz styl życia, styl MIRONS. Kierujemy się zasadą odpowiedzialnej konsumpcji. Chcemy, by każda kobieta miała dostęp do pięknych, dobrze uszytych ubrań, niezależnie od wieku, wyglądu czy zarobków. Pamiętaj, że wszystko, co tu widzisz jest zrobione dla Ciebie, właśnie Ty jesteś naszą inspiracją! Dzięki wam, waszym opiniom powstaje każda kolejna kolekcja, która za każdym razem robi się bardziej unikalna i ciekawa!

Zapraszamy do naszego
sklepu internetowego
i życzymy najprzyjemniejszych
emocji z zakupów.

Wasz, Mirons!